10 Temmuz 2018, Salı 06:31

Kars İl Emniyet Müdürlüğü Trafik ve Asayiş uygulamalarını ardı ardına sürdürüyor.

 

 

İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri ile Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından Ali Gaffar Okkan Bulvarı üzerinde toplu taşıma ve ticari araçlara yönelik gerçekleştirilen trafik ve asayiş uygulamasında 50 aracın evrak ve sürücü yönünden incelendiği, asayiş yönünden ise yaklaşık 80 vatandaşın GBT kontrolü yapıldığı öğrenildi.

Asayiş ve trafik ekiplerince yapılan uygulamada Çevik kuvvet ekipleri de çevre güvenliği aldı. Yapılan uygulamada iki araç sigortasız olduğu gerekçesiyle cezai işlem görürken bir araçta fenni muayene eksikliğinden cezai işlem gördü bazı araçlar ise emniyet kemeri ve fazla yolcu taşımacılığından işlem gördü.

Asayiş yönünden GBT sorgusu yapılan 80 vatandaşta da herhangi bir sıkıntı olmadığı öğrenildi. Öte yandan İl Emniyet Müdürlüğünden edinilen bilgilere göre vatandaşın huzur ve güvenliğinin yanı sıra seyahat esnasında olası sıkıntı yaşamaması için bu tür uygulamaların aralıksız devam edeceği öğrenildi.

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi ve açık hava

Görüntünün olası içeriği: 3 kişi, ayakta duran insanlar ve açık hava

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, açık hava

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi ve açık hava

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, ayakta, ağaç ve açık hava

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, araba ve açık hava

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar, araba ve açık hava

 


Bu Haberin Manşeti :

Trafik ve asayiş uygulamaları devam ediyor
Bugün Atılan Manşetleri Görmek İçin TIKLAYINIZ

YORUM GÖNDER

Girmiş olduğunuz sayfa Serhat Tv'nin mobil cihazlar için tasarlanmış versiyonudur. Algıladığımıza göre şuanda normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız. Serhat Tv de daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.
Mobil sitede devam et Normal siteye git