02 Ekim 2018, Salı 07:16

Kars’ta farklı noktalarda bulunan boks makineleri stres atmak isteyenlerin kullandığı araçların başında yer almak yerine, kavgada nasıl yumruk atarım düşüncesine sahip olanların yeri haline geldi.

 

 

İnönü Caddesi, Kazımpaşa, Şehit Yusufbey Ve Faikbey caddelerinde bazı işletmeler tarafından kurulan ve farklı noktalarda yer alan boks makineleri, çocuklar tarafından ilgi görürken bu makinaların denetim, yumruk atan çocuklar üzerindeki zararları, görüntü ve gürültü kirlilikleri de göz önünde bulundurulmalı. Ancak Kars'ta son günlerde moda olan boks makinaları mantar gibi çoğalmaya başladı. Üzerlerinde kimlerin kullanabileceklerine dahil hiçbir uyarı bulunmayan makinalar kurulumu ve kullanımı hakkında da bilgi paylaşmayan işyeri sahiplerinin bu konuda hassasiyet göstermeleri gerekiyor.

Özellikle, gençler tarafından tercih edilen boks makinesine, puanlama sitemi sayesinde 1 lira karşılığında iki kez yumruk atılıyor. Çevreye verdiği rahatsızlıktan dolayı da zaman zaman şikayetlerin olduğu öğrenilirken Makinelerin kapalı alanda kullanılması gerektiği dile getiriliyor.

Görüntünün olası içeriği: ayakkabılar

Otomatik alternatif metin yok.

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi


Bu Haberin Manşeti :

Stres atarken bağımlı olmayın !
Bugün Atılan Manşetleri Görmek İçin TIKLAYINIZ

YORUM GÖNDER

Girmiş olduğunuz sayfa Serhat Tv'nin mobil cihazlar için tasarlanmış versiyonudur. Algıladığımıza göre şuanda normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız. Serhat Tv de daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.
Mobil sitede devam et Normal siteye git