09 Ocak 2017, Pazartesi 10:58

Vatandaşlar soğuk hava indirimi istediler.

 

Kars'ta dondurucu soğuklar hayatı olumsuz etkilerken vatandaşlar devletin Kars’ta indirim yapması gerektiğini savundular. Sabah saatlerinde evine giden vatandaşın adeta gözyaşları dondu.
 
Meteoroloji 12. Bölge Müdürlüğü'nün yapmış olduğu son hava ölçüm raporlarına göre Kars'ta devam eden aşırı soğuk hava bu haftada etkisini sürdürerek hava sıcaklığının mevsim normallerinin altında seyretmeye devam edeceği bilgisi paylaşıldı.
 
Sabah ve gece saatlerinde kuvvetli buzlanma ve don olayı ile birlikte yer yer sis ve pus hadisesinin yaşandığı Kars'ta, başta sürücüler olmak üzere, vatandaşların dikkatli ve tedbirli olmaları gerektiği belirtildi.
 
Hayatı olumsuz yönde etkileyen soğuk havalar vatandaşları canından bezdirdi. Kars'lı vatandaşlar devletin bu soğuk havaları görmesi gerektiğini ve Kars’ta doğalgaz, elektrik ve akaryakıt fiyatlarının düşürülmesini vergi dilimlerinden belli ölçüde muaf tutulmaları gerektiğini söylediler.
 
 
Serhat TV

Bu Haberin Manşeti :

Soğuk İndirimi İstiyoruz
Bugün Atılan Manşetleri Görmek İçin TIKLAYINIZ

YORUM GÖNDER

Girmiş olduğunuz sayfa Serhat Tv'nin mobil cihazlar için tasarlanmış versiyonudur. Algıladığımıza göre şuanda normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız. Serhat Tv de daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.
Mobil sitede devam et Normal siteye git