10 Ocak 2017, Salı 10:21

Dünya Karapapak Türkleri Birliği (KARPAT) Genel Başkan Yardımcısı Erkan Koçali, Sarıkamış harekatının 102. yılı kapsamında Sarıkamış ilçesinde düzenlenen “Türkiye Şehitleriyle Yürüyor” anma programına katıldı.

 

KARPAT Yönetimi ve üyeleri adına anma etkinliklerine katılan Erkan Koçali, Kafkas Haber Ajansı’na yaptığı açıklamada, “Bundan 102 yıl önce yüreğimizi acıtan şehitlerimizi, 102 yıl sonra tekrar gelip burada anmak, onları yâd etmek, onların sayesinde bu topraklarda yaşadığımızı bilmek insanı gururlandırıyor.

Millet olarak yüzyıllardır şehit veriyoruz ama yine Allahın izni ile ayaktayız. 15 Temmuz’daki kalkışmada yine şehitlerimiz oldu. Allah şehitlerimizin hepsinden razı olsun.

Onlar; bu ülkenin bölünmesine, parçalanmasına müsaade etmediler. Bundan sonrada asla müsaade etmeyeceğiz. Ben bugün burada olmaktan mutluyum. Bu topraklar ilelebet payidar olacak.” dedi.

 


Bu Haberin Manşeti :

Şehitlerimizin sayesinde bu topraklarda yaşıyoruz
Bugün Atılan Manşetleri Görmek İçin TIKLAYINIZ

YORUM GÖNDER

Girmiş olduğunuz sayfa Serhat Tv'nin mobil cihazlar için tasarlanmış versiyonudur. Algıladığımıza göre şuanda normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız. Serhat Tv de daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.
Mobil sitede devam et Normal siteye git