04 Ocak 2017, Carşamba 10:34

Instagram paylaşımlarıyla fenomen haline gelen Rus model Anastasia Kvitko, kısa sürede sahip olduğu 4 buçuk milyon takipçiyi kaybetmemek için çaba gösteriyor.

 

Instagram'da paylaştığı pozlar sayesinde bir fenomene dönüşen Rus model Anastasia Kvitko, sürekli kıyaslandığı Kim Kardashian'a meydan okudu. 22 yaşındaki Kvitko, Kardashian'dan daha güzel olduğunu söyledi.

Anastasia Kvitko; ekranlarda da Kardashian'ı geride bırakmasının sadece bir zaman meselesi olduğunu da sözlerine ekledi. Anavatanı olan Rusya'da hakkında ortaya atılan "görüntüsünü geçirdiği estetik operasyonlara borçlu" iddialarını da yalanlayan Kvitko, Kim Kardashian'la kıyaslanmaktan memnun olduğunu da sözlerine ekledi.

Geçmişte fazla kilolu bulunduğu için gittiği bir modellik ajansı tarafından reddedilen ama buna rağmen kilo vermeyi de hiç düşünmeyen Kaliningrad doğumlu Kvitko "Kaslarım eğitimli, bedenim sportif, kalçalarım ise dünyanın en güzeli" diye konuştu.

YORUM GÖNDER

Girmiş olduğunuz sayfa Serhat Tv'nin mobil cihazlar için tasarlanmış versiyonudur. Algıladığımıza göre şuanda normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız. Serhat Tv de daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.
Mobil sitede devam et Normal siteye git