08 Ocak 2017, Pazar 11:59

Geçirdiği ameliyatlar sonrasında organlarının yerleri bile değişen 'Canlı Barbie Bebek' ünvanlı Pixee Fox herkesten habersiz yeni bir ameliyat daha olmak için geldi.

 

Geride bıraktığımız yaz ayında 18. ameliyatını yaptırmak üzere ülkemize gelen Pixee Fox ile bir röportaj gerçekleştirmiş ve onun ağzından geçirdiği operasyonlarla ilgili son derece dikkat çekici detaylara ulaşmıştık.

“Dört kez burun estetiği, dört kez meme büyütme, bir sürü dudağıma yağ transferi, özellikle kalçalarım için altı kez operasyon geçirdim.

Öyle ki, organlarımın yerleri değişti sonunda” şeklinde bir açıklamaya da imza atan Fox için görünen o ki bu operasyonlar bir tutku haline gelmiş.

İstanbul’da ünlü bir otelde yer ayırtan ve bunu herkesten gizleyen İsveş asıllı model Pixee Fox, 19. kez bıçak altına yatmak için yine Türkiye’yi tercih etti.

YORUM GÖNDER

Girmiş olduğunuz sayfa Serhat Tv'nin mobil cihazlar için tasarlanmış versiyonudur. Algıladığımıza göre şuanda normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız. Serhat Tv de daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.
Mobil sitede devam et Normal siteye git