05 Ekim 2018, Cuma 10:29

Kars Valiliği tarafından "Çocuklarına ekmek götüremeyince intihara teşebbüs etti" başlıklı haberimize açıklama geldi. Kars Valiliği tarafından gönderilen açıklama şöyle:

 

 

05 Ekim 2018 tarihinde www.serhattv.comisimli internet haber sitesinde “Çocuklarına Ekmek Götürmeyince İntihar Etti” başlığıyla yayımlanan haber Valiliğimizce incelenmiştir.

 

         İlimiz Sarıkamış İlçesinde ikamet eden Abdulkadir Markan isimli vatandaşımızın haberde bahsi geçen konular hakkında gerekli araştırmalar yapılmış olup; ilgilinin İŞKUR üzerinden istihdam edildiği tarihler ve ilgiliye Sarıkamış Kaymakamlığımızdan yapılan yardımlar aşağıda belirtilmiştir.

 

  • Sarıkamış Orman İşletme Müdürlüğü (Mayıs-Ekim 2012)
  • Sarıkamış Kaymakamlığı Köylere Hizmet Götürme Birliği (Temmuz 2013-Haziran 2014)
  • Sarıkamış İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü (Şubat-Haziran 2015)
  • Sarıkamış Kaymakamlığı Köylere Hizmet Götürme Birliği (Ekim 2015-Haziran 2016)
  • Sarıkamış İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü (Eylül 2016- Haziran 2017)
  • Sarıkamış İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü (Ekim 2017- Haziran 2018) tarihlerinde İŞKUR üzerinden istihdam edilmiş olup; ilgiliye Sarıkamış Kaymakamlığımızca 2018 yılı içinde 850 TL nakdi yardım ve 1 Ton yakacak (Kömür) yardımı yapılmıştır.

Bu Haberin Manşeti :

Kars Valiliği'nden haberimize açıklama geldi
Bugün Atılan Manşetleri Görmek İçin TIKLAYINIZ

YORUM GÖNDER

Girmiş olduğunuz sayfa Serhat Tv'nin mobil cihazlar için tasarlanmış versiyonudur. Algıladığımıza göre şuanda normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız. Serhat Tv de daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.
Mobil sitede devam et Normal siteye git