10 Ocak 2017, Salı 11:15

Hac ve Umre kayıtları başladı.

 

Konuyla ilgili açıklama yapan Kars İl Müftülüğü Hac ve Umre Şube Müdürü Mehmet Nuri Durdu 2017 yılı Hac ve Umre kayıtlarının başladığını belirterek şunları söyledi:

"Allaha şükürler olsun Kutsal topraklara insanlarımızın gidişi ve o kutsal toprakları görmeleri için il müftülüğü olarak elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. 2017 umre sezonu 1 Aralık 2016 tarihinde başlamış bulunmaktadır peyder pey vatandaşlarımızın arzu ve isteklerine göre vatandaşlarımızı umreye gönderiyoruz hemen hemen üç veya beş aydan çıkan turlarımız bulunmaktadır. Vatandaşlarımız istediği zaman istediği turlara kayıtlarını yapıp umreye gönderebiliyoruz bunun yanında öğrenci, öğretmen ve velilere yönelik sömestr turlarımız var onlarda bir gün kutsal toprakları görsün ve öğrensin diye indirimli olarak diyanet işleri başkanlığımız görsün diye turlar düzenlenmekte bunlara da yoğun bir ilgi ve alaka vardı. Bunların kayıt işlemleri yapıldı nasip olursa 17 Ocak ve 20 Ocak iki tur olmak üzere göndereceğiz" dedi.

 

Serhat TV


Bu Haberin Manşeti :

Hac ve Umre Kayıtları Başladı
Bugün Atılan Manşetleri Görmek İçin TIKLAYINIZ

YORUM GÖNDER

Girmiş olduğunuz sayfa Serhat Tv'nin mobil cihazlar için tasarlanmış versiyonudur. Algıladığımıza göre şuanda normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız. Serhat Tv de daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.
Mobil sitede devam et Normal siteye git