09 Ocak 2018, Salı 07:11

Kars'ta Görev yapan Güvenlik Görevlilerinin eğitim semineri başladı.

 

 

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun talimatları doğrultusunda ülkemiz genelinde görev yapan tüm özel güvenlik görevlilerine, sunulan hizmetlerin kalitesinin artırılmasına yönelik olarak Emniyet Genel Müdürlüğü Özel Güvenlik Daire Başkanlığında görevli Polis Başmüfettişleri ve Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı yetkililerince Kars genelinde görev alan tüm özel güvenlik görevlilerine İl Kültür Turizm Müdürlüğü Konferans salonunda 08-12 Ocak tarihleri arasında 09:00 ile 14:30 saatlerinde eğitim verilmeye başlanıldı.

İl Kültür Turizm Müdürlüğü Konferans salonunda hizmetlerin kalitesinin artırılmasına yönelik olarak sabah başlayan eğitim programına çok sayıda güvenlik görevlisi katıldı. Güvenlik görevlilerine eğitim veren Polis Baş Müfettişi Ergün Güngör hoş görü ile başlayan diyaloglar hakkında sunum yaptı.


Bu Haberin Manşeti :

Güvenlik Görevlilerine Seminer Verildi
Bugün Atılan Manşetleri Görmek İçin TIKLAYINIZ

YORUM GÖNDER

Girmiş olduğunuz sayfa Serhat Tv'nin mobil cihazlar için tasarlanmış versiyonudur. Algıladığımıza göre şuanda normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız. Serhat Tv de daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.
Mobil sitede devam et Normal siteye git