30 Eylül 2018, Pazar 07:03

Kars'ta geleneksel hale gelen alışveriş fuarı yeniden Kars halkıyla buluştu.

 

 

Hediyelik eşyadan el sanatlarına, yöresel ürünlerden kozmetik ürünlerine, oyuncaktan tekstile, ev tekstilinden elektronik eşyalara, takı gümüş gıda ve kitaplara kadar bir çok ürün standı hazır bulunuyor. Alışveriş fuarında esnaflar hünerlerini sergileyerek, ucuz fiyat avantajıyla Kars halkına hizmet veriyor.

HZ. Ali Çarşı Cami karşısında Eski kapalı sebze halinde açılan alışveriş fuarına vatandaşlar da yoğun ilgi gösteriyor. Çocuklar için dev bir oyun platformu açıldı. Vatandaşlar açılan fuarda cazip fiyat avantajlarıyla alışveriş yapmanın ayrıcalığını yaşıyor.

Fuarda alışveriş yapan vatandaşlar ucuz ama kaliteli alışveriş yaparak aile ihtiyaçlarını karşıladıklarını ifade ettiler.

Fuar esnafı Kars halkının ilgisinden memnun. Fuarın açılışının kısa süre önce yapılmasına rağmen vatandaşlardan talep görmeye başladıklarını ifade eden fuar esnafı umarız bu yoğunluk her geçen gün artar beklentisi içerisindeyiz ifadelerini kullandılar.

Kars'a yıllardır gelerek fuar alanı oluşturan Bahattin Işık ise ben Malatyalı esnaf olarak Kars'ta son yıllarda fuar hizmeti yapmaktayım, birkaç gün oldu fuarımız açıldı ancak vatandaşlarımızdan ilgiyi şimdi görmeye başlıyoruz fuarda A dan Z ye her şey var tüm Kars halkını bekliyoruz dedi.

Görüntünün olası içeriği: açık hava

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi ve iç mekan

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, iç mekan ve yiyecek

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi ve ayakta duran insanlar

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi ve iç mekan

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, gülümsüyor, oturuyor ve iç mekan

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi ve yiyecek

 


Bu Haberin Manşeti :

Geleneksel Kars Fuarı'na yoğun ilgi
Bugün Atılan Manşetleri Görmek İçin TIKLAYINIZ

YORUM GÖNDER

Girmiş olduğunuz sayfa Serhat Tv'nin mobil cihazlar için tasarlanmış versiyonudur. Algıladığımıza göre şuanda normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız. Serhat Tv de daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.
Mobil sitede devam et Normal siteye git