11 Ocak 2017, Carşamba 10:18

Kars Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Kıyas Alp, geçtiğimiz günlerde yapılan dolmuş zammıyla ilgili açıklamada bulundu.

 

Alp, 31 Ekim 2012 gününden itibaren ilk zammın yapıldığını belirterek “2012 yılında; Sanayi Sitesi 2 TL, Sanayi Sitesi Çırak 1.75 TL, Normal 1.75 TL, öğrenci ise 1.50 TL idi. Şimdi ise  Sanayi Sitesi 2.50 TL, Sanayi Sitesi Çırak 2.00 TL, Normal 2.75 TL, öğrenci ise 1.75 TL oldu.” dedi.

Alp, “Zam kararını biz Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliğine sunduk. Orada onaylanıp bize döndükten sonra bizde hayata geçirdik.” açıklamasında bulundu.

Alp ayrıca, engellilerin odalarına müracaat etmeleri durumunda kedilerine kart verilip ücretsiz taşınacaklarını ifade ederken, dolmuşlarda çok yakın zamanda kamera ve ses kayıt sisteminin de devreye sokulacağını sözlerine ekledi.


Bu Haberin Manşeti :

Dolmuş Zammı İçin Açıklama Yapıldı
Bugün Atılan Manşetleri Görmek İçin TIKLAYINIZ

YORUM GÖNDER

Girmiş olduğunuz sayfa Serhat Tv'nin mobil cihazlar için tasarlanmış versiyonudur. Algıladığımıza göre şuanda normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız. Serhat Tv de daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.
Mobil sitede devam et Normal siteye git