13 Mart 2018, Salı 09:18

Arya Müzik Evinde 2017-2018 müzik eğitimini sürdüren 06-18 yaş aralığı çocuklardan muhteşem müzik ziyafeti

 

 

Arya Müzik Evi’nden 2017-2018 “İlkbahara Merhaba” Konseri Minikler, İlk Sahne Deneyimlerini Aileleriyle Paylaştılar Arya Müzik Evi sahibi Hasan Yılmaz, kursa gelen öğrencilerin sahne performanslarını arttırmak amacıyla böyle organizasyonlar düzenlediklerini belirtti. Yılmaz, “1999’dan beri yapmış olduğumuz kursiyer öğrencilerle her yıl bu gösteriler yapılmaktadır. Ve yapmış olduğumuz bu dinletiler müzik eğitimi alan öğrencilerimizin bir arada aileleri ile birlikte güzel bir gün geçirmesidir dedi. Yılmaz Ayrıca ilköğretim okulları için tiyatro gösterileri hazırlığımız sürüyor.” dedi.

Arya Müzik Evi’nin yıl içinde açtığı kurslarda eğitim gören yaşları 6 ile 18 yaş arasında değişen öğrenciler moral ve motivasyonlarını arttırmak için konserde sahne aldılar.

Halk Eğitim Müdürlüğü Çok Amaçlı Salonu’ndaki konserde öğrenciler, sahne performanslarıyla velilerinin göğüsleri kabartılar. Keman, gitar, flüt, bağlama, koro ve solo türkülerle sahne alan öğrenciler ilk sahne deneyimlerini de paylaşmış oldular.

Gece sonunda müzik öğrencileri ve öğretmenleri topluca hatıra fotoğrafı çektirdiler.


Bu Haberin Manşeti :

Arya Müzik Evi’nden İlkbahara Merhaba Konseri
Bugün Atılan Manşetleri Görmek İçin TIKLAYINIZ

YORUM GÖNDER

Girmiş olduğunuz sayfa Serhat Tv'nin mobil cihazlar için tasarlanmış versiyonudur. Algıladığımıza göre şuanda normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız. Serhat Tv de daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.
Mobil sitede devam et Normal siteye git